دستگاه لیزر طلا به واسطه پرتو لیزر متمرکز شده پروسه حکاکی را انجام می دهد. در واقع پرتو با سطح قطعه برخورد کرده و سبب تغییر شکل ظاهری آن می شود. به واسطه دستگاه لیزر طلا می توان با دقت و ماندگاری بالا تغییر شکلی در سطح قطعه طلا ایجاد کرد.

روش کار دستگاه لیزر طلا

برای کار با دستگاه در ابتدا می بایست طرح مورد نظر را به نرم افزار داد و دستور حکاکی را اجرا نمود. در صورتی که طلا سطح صافی داشته باشد می بایست قطعه مورد نظر روی صفحه کار دستگاه قرار بگیرد و سپس حکاکی انجام شود. در صورتی که سطح طلا دارای منحنی باشد نیاز به قطعات کمکی است. این قطعه کمکی روتاری نام دارد و معمولاً برای انگشتر و سایر قطعات منحنی شکل استفاده می شود.

دستگاه لیزر طلا برای جوش دادن قطعات ریز طلا و نقره مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین سطح دقت در سیستم جوشکاری این دستگاه اجرا شده است. در واقع این دستگاه مجهز به لوپ بزرگنمایی است و در برخی از مدل ها از دوربین و مانیتور نیز استفاده شده است.  به کمک دستگاه حک لیزری طلا محصول نهایی بسیار تمیز و زیبا خواهد بود.

معرفی جامع دستگاه لیزر طلا

مشخصات فنی دستگاه لیزر طلا

توان لیزری که در این دستگاه به کار می رود حدوداً 100 الی 200 وات است. برای این دستگاه طول موج لیزر 1064 نانومتر در نظر گرفته می شود. بر اساس بررسی های انجام شده بیشترین قطر نقطه جوش برای دستگاه 0.2 میلی متر ارزیابی شده است. فاصله زمانی نقطه جوش برای این دستگاه 0.3 الی 20 میلی ثانیه ارزیابی شده است. در سبک های جدید دستگاه لیزر طلا از صفحه نمایش 8 اینچی استفاده شده تا روند کار با دقت بیشتری پیش برود. توان چیلر دستگاه یک اسب بخار بوده و همینطور دارای گواهی استاندارد و ایمنی است.

ویژگی های محصول

این دستگاه دارای سیستم فیلتر به همراه مکنده مخصوص است. در واقع وجود سیستم مکنده پر قدرت سبب می شود تا کسری طلا هدر نرود و وارد چرخه تولید شود. این دستگاه کمک می کند تا کار بدون پخش شدن ذرات ریز طلا به هوا صورت بگیرد. در طرح جدید دستگاه لیزر طلا یک سری امکانات خاص به صورت باکس های جداگانه به سیستم اضافه شده است.  قیمت دستگاه طلا سازی بر اساس کیفیت قطعات و همینطور سرعت و دقت آن در نظر گرفته می شود.

سیستم دستگاه به صورتی است که شما می توانید بدون هیچ محدودیتی طرح و سبک مورد نظر را اعمال نمایید. همینطور شرایط برای حک نوشته و تصاویر بر روی طلا را فراهم می سازد. این محصول به شکلی طراحی شده است که امکان برش طلا با بیشترین سطح دقت را فراهم می سازد. یعنی شما می توانید طرح تصویری و یا متن مورد نظر را با ظرافت کامل روی سطوح داخلی و یا خارجی طلا اجرا کنید.

طراحی دستگاه لیزر طلا

جدیدترین قیمت دستگاه لیزر

یکی از دلایلی که افراد اقدام به خرید این دستگاه می کنند قیمت مناسب آن است. قیمت این دستگاه با توجه به کارایی زیاد و کیفیت بی نظیری که دارد مشخص می شود. قطعاتی که در دستگاه به کار رفته است از نظر کیفیت درجه بندی می شوند. این موضوع سبب می شود تا تعرفه اصلی دستگاه لیزر طلا متفاوت باشد. موضوع دیگر نوع لیزری است که در دستگاه به کار می رود. در واقع هرچه دقت دستگاه بیشتر باشد در نهایت قیمت محصول نیز بیشتر خواهد بود.

کاربرد

یکی از مهمترین کاربردهای دستگاه لیزر طلا اجرای نوشته های مختلف با استفاده از فونت های فارسی و انگلیسی مخصوص بر روی طلا است. مثلاً شرایط برای اجرای تاریخ، متن و همینطور ارم شرکت وجود دارد. همینطور شرایط به صورتی است که بتوانید ریزه کاری های ظریفی روی طلا اجرا کنید. دستگاه به صورتی ساخته شده است که قابلیت تکرار طرح وجود داشته باشد. طرح های مورد نظر را می توانید بارها تکرار کنید و همینطور این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا طرح های خاص را به تعداد معین با ظرافت کافی اجرا نمایید.

سرعت بالا و دقت ویژه دستگاه سبب شده تا به راحتی بتوانید طرح مورد نظر را روی طلا اجرا کنید. این دستگاه کمترین خطا در برش را داشته و در سریع ترین زمان ممکن طرح دلخواه را اجرا می کند. از تکنولوژی روز دنیا در این دستگاه استفاده شده است به طوری که شرایط اجرای طرح های پیچیده روی طلا را خواهد داشت.

از مهمترین کاربردهای دستگاه لیزر طلا، ایجاد عمق کافی بر روی سطوح فلزات است. کیفیت جوشکاری این دستگاه بالا بوده و همینطور فضای کاری گسترده ای را شامل می شود. از سوی دیگر امکان تمیزکاری باقیمانده جوشکاری روی دستگاه نیز وجود دارد. دستگاه فاقد الودگی برای محیط زیست بوده و همینطور از فناوری مخصوصی در ان استفاده شده است.

کاربرد دستگاه لیزر طلا

خرید دستگاه با تضمین قیمت و کیفیت

دستگاه لیزر طلا به صورتی طراحی شده است که از نظر توان لیزر، انرژی پالس و عمق جوش کاملاً تضمین شده است. این دستگاه دارای سیستم خنک کننده مخصوص است و همینطور وزن دستگاه و ابعاد آن نیز به صورتی طراحی شده است که کارایی بالایی خواهد داشت.

برای خرید دستگاه لیزر طلا می توانید مشاوره های لازم را دریافت نمایید. این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا محصول مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری کنید. دستگاه لیزر طلا به دو شکل سوراخ کاری و جوش نقطه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در صنعت طلا و جواهرسازی سبب تمیزی محصول نهایی می شود. پروسه جوشکاری ریز و کوچک توسط دستگاه با کیفیت بالا انجام می شود.

همینطور شرایط به صورتی است که ظریف کاری و اجرای کارهای حساس بر روی قطعات طلا نیز بدون هیچ مشکلی انجام خواهد شد. خوشبختانه شرایطی در نظر گرفته شده است تا دستگاه لیزر طلا با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید. همینطور می توانید اطلاعات کاملی در مورد دستگاه لیزر فایبر مارک زنی و حکاکی نیز داشته باشید و این محصول را با کیفیت بالا خریداری کنید. دستگاه لیزر طلا بر اساس سیستم اجرایی قیمت گذاری می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button